Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. NOVINKY
  3. QUALDROP PrimePore 1 000 ml

QUALDROP PrimePore 1 000 ml

PrimePore je moderný keramický filtračný materiál s jedinečnou štruktúrou. PrimePore má tvar gulí vnútri s prázdnym priestorom. Tento jedinečný dizajn... celý popis
Dostupnosť
skladom
Velikost
Nie sme platcovia DPH
14,30 €
ks
Číslo produktu:QD-PP-1000
EAN kód:5903240127764
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletná špecifikácia

PrimePore je moderný keramický filtračný materiál s jedinečnou štruktúrou. PrimePore má tvar gulí vnútri s prázdnym priestorom. Tento jedinečný dizajn zaisťuje veľmi efektívne anaeróbne zóny. Porézna štruktúra PrimePore vytvára ideálne podmienky pre rast prospešných baktérií. V dôsledku nespočetného počtu pórov rôznych veľkostí vznikajú kyslíkové a anaeróbne zóny. To okrem iného umožňuje nitrifikačné a denitrifikačné procesy. PrimePore má póry s veľkosťou 40-50 um, ktoré sú biologicky účinné, tj. majú správnu veľkosť, aby umožnili kolonizáciu baktériami. Baktérie rastúce na povrchu a vo vnútri PrimePore rozkladajú okrem iného nežiaduce látky a čistia vodu od amoniaku (NH 4), dusitanu (NO 2) a dusičnanov (NO 3). PrimePore má tvar gule s priemerom asi 10-12 mm.

Výhody PrimePore

  • Poskytuje ideálne podmienky pre rozvoj prospešnej bakteriálnej flóry.
  • Výrazne zlepšuje vlastnosti vody.
  • Prispieva k lepšiemu rastu rastlín a rozvoju živých organizmov.
  • Odstraňuje zákal.
  • Obrovská filtračná plocha 520 m2 / liter, ktorá obsahuje biologicky užitočné póry o veľkosti 40-50 um.
  • Odporúčané pre malé a veľké filtre.


Ako používať


PrimePore, by sa mal pred použitím opláchnuť. Keramická vložka musí byť umiestnená do filtračných košoch za kazetami pre mechanické čistenie. Pre každých 100 litrov vody je výhodné použiť asi 1 liter PrimePore. Keramická vložka je umývateľná a znovu použiteľná.

VAROVANIE! Nikdy nečistite ani nevymieňajte celé množstvo PrimePore v jednej operácii. V prípade potreby vymeňte 30-50 %. Nikdy nečistite príliš dôkladne (kultúry prospešných baktérií nesmiete úplne zničiť), vo väčšine prípadov stačí opláchnuť vodu vypustenú z nádrže raz za niekoľko týždňov.

Produkt je určený pre akváriá s rybami a okrasnými rastlinami.

Dátum výroby je tiež číslo výrobnej šarže.

 Spolupracujeme

Copyright © 2020 krevetarko.sk | design by LUCZI WEBSITE
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk