Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Minerály a vitamíny
  3. FlorinBacter7 250 ml

FlorinBacter7 250 ml

Kompletná biokultúra pre všetky sladkovodné krevety a sladkovodné ryby a vysadené akváriá. Koncentrácia rozpustených častíc organických materiálov v a... celý popis
Dostupnosť
skladom
Nie sme platcovia DPH
12,70 €
ml
Číslo produktu:BA-FBO-250
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletná špecifikácia

Kompletnábiokultúraprevšetkysladkovodnékrevetyasladkovodnérybyavysadenéakváriá.

Koncentrácia rozpustených častíc organických materiálov v akomkoľvek vodnom prostredí môže mať významný vplyv na celkový vzhľad tohto systému aj na jeho zdravie. Prostredia s relatívne nízkym obsahom živín sa vyznačujú vysokou čistotou vody, absenciou zápachu, mikrorias a siníc; je to súhrnne výsledkom nedostatku dostupného odpadu na báze dusíka, fosforu a uhlíka. Akváriá, ktoré sú relatívne bohaté na dostupné živiny, majú opačné vlastnosti než vyššie uvedené a zvyčajne nie sú žiaduce kvôli výslednému vzhľadu a obtiažnosti zachovania zdravých obyvateľov akvária.

Brightwell Aquatics ShrimpFlorinBacter7je selektívny komplex extrémne účinných mikróbov a enzýmov, ktorý rýchlo znižuje koncentráciu organického dusíka, amoniaku, dusitanov, dusičnanov, fosfátov a organického uhlíka v sladkovodných ekosystémoch, čo vedie k výrazne lepšej kvalite vody; lepšia kvalita vody zvyčajne vedie k zdravším obyvateľom akvária. Použitie ShrimpFlorinBacter7 neznižuje nároky na čiastočné vymieňanie vody, aby naopak pomohol udržiavať správnu koncentráciu prvkov, ktoré sú životne dôležité pre dlhodobé zdravie a prežitie obyvateľov akvária. Žiadny produkt, bez ohľadu na omračujúce marketingové tvrdenia výrobcu, to nedokáže. Akvárium je živý ekosystém a vyžaduje náležitú starostlivosť akvaristov; veľkú časť tejto starostlivosti tvoria pravidelné čiastočné výmeny vody.

Návod: Pred použitím produkt dobre pretrepte. Pred pridaním do akvária zmiešajte so zodpovedajúcim množstvo ShrimpFlorinBacter7 (pozri nižšie) a 250 ml akvarijnej vody v čistej nádobe. Ak používate pipetu na dávkovanie ShrimpFlorinBacter7 pod hladinu vody v nádobe alebo akváriu, nezabudnite dôkladne vyčistiť pipetu čistou vodou pred vložením skúmavky späť do fľaše ShrimpFlorinBacter7; Ak tak neurobíte, produkt bude kontaminovaný. Najlepšie výsledky možno dosiahnuť pridaním zmesi do externého biologického filtračného systému (ak je k dispozícii). Nepridávajte do sacích portov pumpy, ktoré môžu negatívne ovplyvniť mikróby prítomné v ShrimpFlorinBacter7. Predávkovanie liekom ShrimpFlorinBacter7 významne nezvýši účinnosť produktu ani rýchlosť, s akou vykonáva zmeny v akváriách. Nasledujúce odporúčania vychádzajú z rozsiahleho testovania a vo väčšine akvárií prinesú najlepšie výsledky.

 

Použitie:Ak chceteúčinne znížiťkoncentráciudostupnýchživínaodpadovéhomateriáluvovšetkýchsladkovodnýchakváriách,pridajte6ml(3pumpičky)produktu na40litrovakvarijnejvodydenne počasprvých dvochtýždňov používania;dopad,ktorý máShrimpFlorinBacter7naakvárium,jev tomto obdobínajzreteľnejší.Po pridanídoakváriavypniteUVsterilizáciua/aleboozonizáciunadobu 4 hodín.Znateľnýrozdielvčírostivody jezvyčajneviditeľnýdo30minút popodaní.Postupujtepodľa rovnakýchpokynovprespustenie novéhoakvária. 

Veľkosť balenia: 250 ml

 Spolupracujeme

Copyright © 2020 krevetarko.sk | design by LUCZI WEBSITE
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk