Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Minerály a vitamíny
  3. FlorinBacter One 250 ml

FlorinBacter One 250 ml

Kompletná štartovacia biokultúra pre všetky sladkovodné krevety, ryby a rastlinné akváriá. FlorinBacter One je primárne navrhnutý tak, aby naštartoval... celý popis
Dostupnosť
skladom
Nie sme platcovia DPH
12,70 €
ml
Číslo produktu:BA-FBO-250
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletná špecifikácia

Kompletná štartovacia biokultúra pre všetky sladkovodné krevety, ryby a rastlinné akváriá.

FlorinBacter One je primárne navrhnutý tak, aby naštartoval cyklus amoniaku v sladkovodných akváriách a zabránil vzniku "syndrómu nového tanku". Okamžite vytvorí biologický filter v sladkovodných akváriách všetkých typov a je obzvlášť užitočný pre sladkovodné krevety a rastlinné akváriá. Prirodzene odstraňuje toxický amoniak a dusitany bakteriálne oxidáciou.

Brightwell Aquatics ShrimpFlorinBacterONE je selektívny komplex extrémne účinných mikróbov a enzýmov, ktorý rýchlo znižuje koncentráciu organického dusíka, amoniaku, dusitanov a dusičnanov v sladkovodných ekosystémoch, čo vedie k výrazne lepšej kvalite vody; lepšia kvalita vody zvyčajne vedie k zdravším obyvateľom akvária.

Použitie ShrimpFlorinBacterONE nezmierňuje požiadavku na pravidelnú výmenu vody, aby pomohol udržiavať správnu koncentráciu prvkov, ktoré sú životne dôležité pre dlhodobé zdravie a prežitie obyvateľov akvária. Žiadny produkt, bez ohľadu na náročné marketingové tvrdenia výrobcu, to nedokáže. Akvárium je živý ekosystém a vyžaduje náležitú starostlivosť akvaristov; veľkú časť tejto starostlivosti tvoria pravidelné čiastočné výmeny vody.

K nasadeniu biologickej filtrácie v nových akváriách:

Najlepšie pridajte2ml(1pumpa)ShrimpFlorinBacterONEna40litrovakvarijnejvody.Minimálnaodporúčaná dávkapre novéakváriáje1mlna40 litrovvody.Po pridaníprípravku doakváriapo dobu jednéhodňavypniteUVsterilizáciua/aleboozonizáciu.

Veľkosť: 250 ml

 Spolupracujeme

Copyright © 2020 krevetarko.sk | design by LUCZI WEBSITE
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk